The Chase Walk 2000 Complete List of Walkers

Walker Name Team District Group Status
1A John Pratt The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
1B David Swain The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
1C Alan Neale The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
1D Roger Swain The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
1E Gordon Franks The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
1F Victor Everill The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
1G John Monk The Wrinklies South B'ham 96th Birmingham Finished in 1151
2A John R Partridge Whitt's Wonders Warley Oakham Retired at CP: 6
2B Emily Bolin Whitt's Wonders Warley Oakham Retired at CP: 9
2C Charlotte Mills Whitt's Wonders Warley Oakham Retired at CP: 3
2D Glyn Tranter Whitt's Wonders Warley Oakham Finished in 1552
2E Mike Cole Whitt's Wonders Warley Oakham Finished in 1552
2F Scott Taylor Whitt's Wonders Warley Oakham Retired at CP:14
2G Dave Butler Whitt's Wonders Warley Oakham Retired at CP:13
3A Mark Hill Dorridge Darts Solihull South 1st Dorridge Zulu Finished in 1224
3B Simon Webb Dorridge Darts Solihull South 1st Dorridge Zulu Finished in 1224
3C Simon Whiteside Dorridge Darts Solihull South 1st Dorridge Zulu Finished in 1224
3D William Tuffin Dorridge Darts Solihull South 1st Dorridge Zulu Finished in 1224
3E Mark Davis Dorridge Darts Solihull South 1st Dorridge Zulu Finished in 1224
4A Philip Morley 1st Burnwell Scouts Newmarket 1st Burnwell Scouts Retired at CP: 9
4B Des MacMurray 1st Burnwell Scouts Newmarket 1st Burnwell Scouts Retired at CP: 9
4C Marcus Rawlinson 1st Burnwell Scouts Newmarket 1st Burnwell Scouts Retired at CP: 9
4D Jamie Ketteridge 1st Burnwell Scouts Newmarket 1st Burnwell Scouts Retired at CP: 9
4E Alex Gaastra 1st Burnwell Scouts Newmarket 1st Burnwell Scouts Retired at CP: 9
5A Morgan Collinge Ever Hopefuls Shropshire North 1st Prees Retired at CP:14
5B Louise Cooper Ever Hopefuls Shropshire North 1st Prees Finished in 1559
5C Steven Jones Ever Hopefuls Shropshire North 1st Prees Retired at CP:14
5D John Cooper Ever Hopefuls Shropshire North 1st Prees Finished in 1559
5E Paul Harris Ever Hopefuls Shropshire North 1st Prees Finished in 1559
5F Eric Harris Ever Hopefuls Shropshire North 1st Prees Finished in 1559
6A Louise Lane Swansea B Swansea College Retired at CP: 1
6B Emma Bruford Swansea B Swansea College Finished in 1801
6C John Evans Swansea B Swansea College Retired at CP:13
6D Alberto Viola Swansea B Swansea College Finished in 1801
6E Neil Paton Swansea B Swansea College Retired at CP:12
6F John Govier Swansea B Swansea College Finished in 1801
7A Thomas Comfort Nether Say Never Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1602
7B Sally Hawkesford Nether Say Never Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 8
7C Joseph Warner Nether Say Never Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1602
7D Rebecca Pugh Nether Say Never Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1602
7E Wendy Croft Nether Say Never Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 8
8A James Cox Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 9
8B Tim Pank Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley Finished in 1717
8C Craig Skinner Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 6
8D Michael Boast Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley Finished in 1717
9A Tony Jacklin Grandad and his kids Solihull West 6th Shirley Scouts Finished in 1652
9B Jon Rose Grandad and his kids Solihull West 6th Shirley Scouts Retired at CP:14
9C Alan Aldon Grandad and his kids Solihull West 6th Shirley Scouts Retired at CP:13
9D John Manns Grandad and his kids Solihull West 6th Shirley Scouts Finished in 1652
9E James Reynolds Grandad and his kids Solihull West 6th Shirley Scouts Retired at CP: 5
10A Old Codgers West Mercia Wolverhampton West Withdrawn
10B Old Codgers West Mercia Wolverhampton West Withdrawn
10C Old Codgers West Mercia Wolverhampton West Withdrawn
10D Old Codgers West Mercia Wolverhampton West Withdrawn
10E Old Codgers West Mercia Wolverhampton West Withdrawn
11A Kenneth Woolley P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
11B Patricia Woolley P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
11C Derek Norman P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
11D Joanne Jones P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
11E Kim Jeffs P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
11F Suzanne Grace P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
11G Adrian Steele P4K9 Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1416
12A Caroline Allmark Quarry Bank Slimming Club Dudley Central 5th Dudley Retired at CP:14
12B Stuart Dunn Quarry Bank Slimming Club Dudley Central 5th Dudley Finished in 1619
12C Stuart Jinks Quarry Bank Slimming Club Dudley Central 5th Dudley Retired at CP:12
12D David Thomson Quarry Bank Slimming Club Dudley Central 5th Dudley Retired at CP: 6
12E Martin Hudson Quarry Bank Slimming Club Dudley Central 5th Dudley Retired at CP: 9
13A Darren Taylor Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
13B John Plavenieks Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
13C Jenny Elliott Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
13D Phil Hadley Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
13E Robert Lott Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
13F Nigel Cartwright Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
13G Debbie Cartwright Millennium Warriors Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1355
14A Jamie Ashford The Foolish Six Solihull North 8th Solihull Finished in 1758
14B Ashley Evans The Foolish Six Solihull North 8th Solihull Finished in 1758
14C Aaron Matherson The Foolish Six Solihull North 8th Solihull Finished in 1758
14D Lee Aplin The Foolish Six Solihull North 8th Solihull Finished in 1758
14E Chris Dean The Foolish Six Solihull North 8th Solihull Finished in 1758
14F Jonathon Carmichael The Foolish Six Solihull North 8th Solihull Finished in 1758
15A Joanne Holloway The Spoons Sutton Coldfield W Quest VSU Retired at CP: 6
15B Charlette Noakes The Spoons Sutton Coldfield W Quest VSU Retired at CP:10
15C Jonathon Noakes The Spoons Sutton Coldfield W Quest VSU Retired at CP:10
15D Joseph Rollings The Spoons Sutton Coldfield W Quest VSU Retired at CP: 6
15E Neil Goode The Spoons Sutton Coldfield W Quest VSU Finished in 1513
15F Jonathon Backrath The Spoons Sutton Coldfield W Quest VSU Finished in 1513
16A Richard Page Bog Trotters Aldridge/Brownhills 3rd Pelsall VSU Finished in 1655
16B David Pickersgill Bog Trotters Aldridge/Brownhills 3rd Pelsall VSU Finished in 1655
16C Esther Asprey Bog Trotters Aldridge/Brownhills 3rd Pelsall VSU Retired at CP: 9
16D Paul Mills Bog Trotters Aldridge/Brownhills 3rd Pelsall VSU Finished in 1655
16E Chris Brown Bog Trotters Aldridge/Brownhills 3rd Pelsall VSU Finished in 1655
16F Simon Keates Bog Trotters Aldridge/Brownhills 3rd Pelsall VSU Retired at CP: 9
17A Abigail wilson Manchester Movers Cannock Chase Chase Terrace Finished in 1308
17B Sian Smith Manchester Movers Cannock Chase Chase Terrace Finished in 1308
17C Vicky Mcgurrin Manchester Movers Cannock Chase Chase Terrace Finished in 1308
17D Martin Davies Manchester Movers Cannock Chase Chase Terrace Finished in 1308
18A Paul Webb Stroll On Solihull West 1st Shirley Finished in 1741
18B Ashley Brown Stroll On Solihull West 1st Shirley Finished in 1741
18C Roger Taylor Stroll On Solihull West 1st Shirley Finished in 1741
18D Robb Harris Stroll On Solihull West 1st Shirley Finished in 1741
18E John Leppard Stroll On Solihull West 1st Shirley Finished in 1741
19A John Harris Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
19B Bet Harris Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
19C Liz Daly Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
19D Diana Cooper Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
19E Mia Farrel-Hipkins Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
19F Sue Climo Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
19G Andrew Climo Norfolk Inchance Shropshire North 1st Prees Finished in 1431
20A Roy Hartill Square Circles Reformed Lichfield Hammerwich Finished in 1247
20B Tony Harbin Square Circles Reformed Lichfield Hammerwich Finished in 1247
20C Graham White Square Circles Reformed Lichfield Hammerwich Finished in 1247
20D Barry Moore Square Circles Reformed Lichfield Hammerwich Finished in 1247
20E Simon Lees Square Circles Reformed Lichfield Hammerwich Finished in 1247
21A Chris Haines Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Finished in 1602
21B Jenna Whitford Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Retired at CP: 6
21C Rachel Watts Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Finished in 1602
21D Fallon Poole Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Finished in 1602
21E Chris Nutt Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Finished in 1602
21F Robert Collin Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Finished in 1602
21G Laura Frost Focus Sutton Coldfield E Focus VSU Retired at CP: 9
22A Simon Peabody The Crazy Youths Coleshill Pheonix VSU Finished in 1221
22B Andrew Pheasant The Crazy Youths Coleshill Pheonix VSU Finished in 1221
22C Adam Waterstreet The Crazy Youths Coleshill Pheonix VSU Finished in 1221
22D Sam Webb The Crazy Youths Coleshill Pheonix VSU Finished in 1221
23A Elaine Townsend Six Appeal Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1618
23B Rob Townsend Six Appeal Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1618
23C John Lewis Six Appeal Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1618
23D Ray Arnold Six Appeal Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1618
23E Frances Arnold Six Appeal Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1618
23F Paul Watkins Six Appeal Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1618
24A Stephen Whitmore Tec's Terrors Warley Oakham Finished in 1530
24B Gary Minott Tec's Terrors Warley Oakham Finished in 1530
24C Sue Tranter Tec's Terrors Warley Oakham Retired at CP: 5
24D Robert Partridge Tec's Terrors Warley Oakham Finished in 1530
24E Matthew Knight Tec's Terrors Warley Oakham Finished in 1530
24F William Fellows Tec's Terrors Warley Oakham Finished in 1530
24G Karen Whitehall Tec's Terrors Warley Oakham Finished in 1530
25A Val Peabody We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1622
25B Julie Waterstreet We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:14
25C Lynne Peabody We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1622
25D Emily Mander We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1622
25E Janet Robinson We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 9
25F Colin Robinson We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1622
25G Louise McPherson We Can Walk It Out Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 9
26A Paul Clarke Harrowby's Harriers V Longton 102nd City Earl of Harrowby's Finished in 1155
26B Dave Gidman Harrowby's Harriers V Longton 102nd City Earl of Harrowby's Finished in 1155
26C Peter Heatley Harrowby's Harriers V Longton 102nd City Earl of Harrowby's Finished in 1155
26D Micheal Middleton Harrowby's Harriers V Longton 102nd City Earl of Harrowby's Finished in 1155
26E Wayne Farnell Harrowby's Harriers V Longton 102nd City Earl of Harrowby's Finished in 1155
26F Dennis Ayre Harrowby's Harriers V Longton 102nd City Earl of Harrowby's Finished in 1155
27A Mark Scales Jesus Crusade Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1306
27B John Ellis Jesus Crusade Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1306
27C Russel Holt Jesus Crusade Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1306
27D Dave Sutton Jesus Crusade Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1306
27E Jim Powney Jesus Crusade Walsall Queen Mary's CCF Retired at CP: 9
28A Robin Warnock Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Finished in 1457
28B Geoffrey Warnock Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Finished in 1457
28C Stuart Hughes Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Finished in 1457
28D Lorna Baker Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Retired at CP: 9
28E Gemma Gillies Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Finished in 1457
28F Jeremy Stewart Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Finished in 1457
28G Andrew Hopkinson Saturday Strollers Solihull West 1st Shirley VSU Finished in 1457
29A Claire Smith Beacon One, City Strollers Walsall 20th Walsall Retired at CP: 8
29B Hannah Watson Beacon One, City Strollers Walsall 20th Walsall Finished in 1601
29C Katie Turner Beacon One, City Strollers Walsall 20th Walsall Finished in 1601
29D Pauline Sweeting Beacon One, City Strollers Walsall 20th Walsall Finished in 1601
30A Carl Fogarty Brandhall Bandits Warley 1st Brandhall Retired at CP: 6
30B Ian Charlton Brandhall Bandits Warley 1st Brandhall Retired at CP:10
30C Matthew Maher Brandhall Bandits Warley 1st Brandhall Retired at CP:12
30D Adam Malone Brandhall Bandits Warley 1st Brandhall Retired at CP: 8
30E Ben Llewellyn Brandhall Bandits Warley 1st Brandhall Retired at CP: 8
30F Lee Wilson Brandhall Bandits Warley 1st Brandhall Retired at CP:10
31A Michaela Edwards Shadwell Army South East B'ham 279th VSU Retired at CP: 7
31B Andrew Mills Shadwell Army South East B'ham 279th VSU Finished in 1746
31C Richard Bright Shadwell Army South East B'ham 279th VSU Finished in 1746
31D Wayne Scott Shadwell Army South East B'ham 279th VSU Retired at CP: 6
31E Stuart Pigott Shadwell Army South East B'ham 279th VSU Finished in 1746
31F Robert Scaife Shadwell Army South East B'ham 279th VSU Finished in 1746
32A MArtin Wolstencroft The Tortoise Hunters Evesham Pheonix VSU Finished in 1354
32B Ben Price The Tortoise Hunters Evesham Pheonix VSU Finished in 1354
32C Stuart Hunter The Tortoise Hunters Evesham Pheonix VSU Finished in 1354
32D Mark Bayley The Tortoise Hunters Evesham Pheonix VSU Retired at CP: 6
33A Ian Peabody Swansea C Swansea College Finished in 1222
33B Mark Winder Swansea C Swansea College Finished in 1222
33C Keith Attwood Aspinwall Swansea C Swansea College Finished in 1222
33D Neil Healy Swansea C Swansea College Finished in 1222
33E Marcus Richardson Swansea C Swansea College Finished in 1222
33F Wendy Yarranton Swansea C Swansea College Finished in 1222
34A Bob Mayne Crutchless Wonders South West B'ham 206th B'ham St Laurence Finished in 1628
34B Terence Price Crutchless Wonders South West B'ham 206th B'ham St Laurence Finished in 1628
34C Marcus Bott Crutchless Wonders South West B'ham 206th B'ham St Laurence Finished in 1628
34D David Harley Crutchless Wonders South West B'ham 206th B'ham St Laurence Finished in 1628
34E Linda Copple Crutchless Wonders South West B'ham 206th B'ham St Laurence Finished in 1628
34F John Copple Crutchless Wonders South West B'ham 206th B'ham St Laurence Finished in 1628
35A Andrew Peabody Don't Try This At Home Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1533
35B Rachel Lea Don't Try This At Home Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:12
35C Kate Pheasant Don't Try This At Home Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 8
35D Adam Wood Don't Try This At Home Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1533
35E Richard Loveridge Don't Try This At Home Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1533
36A Ashley O'Dea Scree-law Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1629
36B John Webb Scree-law Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1629
36C Ben Crawley Scree-law Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1629
36D Karenjit Clare Scree-law Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1629
36E Vannessa Jones Scree-law Walsall Queen Mary's CCF Finished in 1629
37A Chris Dean Norfolk N Good Aldridge Brownhills 1st Aldridge (36th Walsall) Finished in 1451
37B Richard Bayliss Norfolk N Good Aldridge Brownhills 1st Aldridge (36th Walsall) Finished in 1451
37C Stephanie Holland Norfolk N Good Aldridge Brownhills 1st Aldridge (36th Walsall) Retired at CP: 9
37D Stuart Benson Norfolk N Good Aldridge Brownhills 1st Aldridge (36th Walsall) Finished in 1451
37E Paul Humphreys Norfolk N Good Aldridge Brownhills 1st Aldridge (36th Walsall) Finished in 1451
37F Flat Eric Norfolk N Good Aldridge Brownhills 1st Aldridge (36th Walsall) Finished in 1451
38A John Clark In 1st Place Solihull North 8th Solihull Finished in 1734
38B Brian Balnaves In 1st Place Solihull North 8th Solihull Finished in 1734
38C Michael Newton In 1st Place Solihull North 8th Solihull Finished in 1734
38D Phillip Garret In 1st Place Solihull North 8th Solihull Finished in 1734
38E Peter Newton In 1st Place Solihull North 8th Solihull Finished in 1734
38F Matthew Garret In 1st Place Solihull North 8th Solihull Finished in 1734
38G Pete Kelly In 1st Place Solihull North 8th Solihull Retired at CP:14
39A Matt Giblin Beacon Two, Time Gentlemen Please Walsall 20th Walsall Finished in 1551
39B Richard Clarke Beacon Two, Time Gentlemen Please Walsall 20th Walsall Finished in 1551
39C Richard Crampton Beacon Two, Time Gentlemen Please Walsall 20th Walsall Retired at CP: 7
39D Daniel Povey Beacon Two, Time Gentlemen Please Walsall 20th Walsall Finished in 1551
39E Daniel Harvey Beacon Two, Time Gentlemen Please Walsall 20th Walsall Finished in 1551
39F Luke Sweeting Beacon Two, Time Gentlemen Please Walsall 20th Walsall Finished in 1551
40A Emily Warner Pheonix VSU Coleshill Pheonix VSU Finished in 1529
40B Laura Hawkesford Pheonix VSU Coleshill Pheonix VSU Finished in 1529
40C Neil Farr Pheonix VSU Coleshill Pheonix VSU Finished in 1529
40D Becky Garbett Pheonix VSU Coleshill Pheonix VSU Finished in 1529
41A Telson Harper St. John's Strollers Warley St John's Finished in 1459
41B Jeremy Davies St. John's Strollers Warley St John's Retired at CP: 6
41C Claudio Cosimetti St. John's Strollers Warley St John's Finished in 1459
41D Stephen davies St. John's Strollers Warley St John's Finished in 1459
41E Christopher Davies St. John's Strollers Warley St John's Retired at CP: 9
42A Craig Shuker Still...Musn't Grumble West Mercia Quarry Bank Retired at CP:13
42B Sharon Pearson Still...Musn't Grumble West Mercia Quarry Bank Retired at CP:13
42C Greg Pearson Still...Musn't Grumble West Mercia Quarry Bank Finished in 1640
42D Louise Parkes Still...Musn't Grumble West Mercia Quarry Bank Finished in 1640
42E Kiran Patel Still...Musn't Grumble West Mercia Quarry Bank Finished in 1640
43A Phillip Fishwick Ummm! Sutton Coldfield W 15th Sutton Coldfield Finished in 1430
43B Alex Gray Ummm! Sutton Coldfield W 15th Sutton Coldfield Finished in 1430
43C James Hawkins Ummm! Sutton Coldfield W 15th Sutton Coldfield Finished in 1430
43D James Skitt Ummm! Sutton Coldfield W 15th Sutton Coldfield Retired at CP:14
43E Alex Poole Ummm! Sutton Coldfield W 15th Sutton Coldfield Retired at CP:13
44A Nigel Sutton Blistering Fun Stone Aston & Little Stoke Finished in 1443
44B Tim Abbott Blistering Fun Stone Aston & Little Stoke Finished in 1443
44C Andrew Harvey Blistering Fun Stone Aston & Little Stoke Finished in 1443
44D Matt Jones Blistering Fun Stone Aston & Little Stoke Finished in 1443
45A Triton One Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Withdrawn
45B Triton One Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Withdrawn
45C Triton One Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Withdrawn
45D Triton One Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Withdrawn
46A Greg Southall Super Freaks Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP:12
46B Tina Timmins Super Freaks Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 6
46C Kevin Dolan Super Freaks Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP:12
46D Bill Timmins Super Freaks Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 6
46E Paul Southall Super Freaks Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP:12
47A John Leddy CAVALIER VSU B'ham North West 114th Birmingham St Pauls Finished in 1325
47B Claire Hartley CAVALIER VSU B'ham North West 114th Birmingham St Pauls Finished in 1325
47C Jenny Commery CAVALIER VSU B'ham North West 114th Birmingham St Pauls Finished in 1325
47D Claire Deakin CAVALIER VSU B'ham North West 114th Birmingham St Pauls Finished in 1325
47E Paul Leddy CAVALIER VSU B'ham North West 114th Birmingham St Pauls Finished in 1325
48A Vincent Grimmitt Life Begins here Sutton Coldfield W 1st Streetly Scouts Finished in 1447
48B Catherine Grimmitt Life Begins here Sutton Coldfield W 1st Streetly Scouts Finished in 1447
48C Clive Thursfield Life Begins here Sutton Coldfield W 1st Streetly Scouts Finished in 1447
48D Evelyn Thursfield Life Begins here Sutton Coldfield W 1st Streetly Scouts Finished in 1447
48E Brian Brookshaw Life Begins here Sutton Coldfield W 1st Streetly Scouts Retired at CP:10
49A Keith Aubrook Beacon Three, Sheets in the Wind Walsall 20th Walsall Finished in 1237
49B Jon Clarke Beacon Three, Sheets in the Wind Walsall 20th Walsall Finished in 1237
49C Mark Aplin Beacon Three, Sheets in the Wind Walsall 20th Walsall Finished in 1237
49D James Harvey Beacon Three, Sheets in the Wind Walsall 20th Walsall Finished in 1237
49E June Aubrook Beacon Three, Sheets in the Wind Walsall 20th Walsall Retired at CP: 6
49F Anne-Marie Aubrook Beacon Three, Sheets in the Wind Walsall 20th Walsall Retired at CP: 9
50A Alice Oskiera Hot - N - Sticky Solihull South 1st Knowle Retired at CP:13
50B Dave Cleaver Hot - N - Sticky Solihull South 1st Knowle Retired at CP:14
50C Chris Justham Hot - N - Sticky Solihull South 1st Knowle Retired at CP: 9
50D Matt Block Hot - N - Sticky Solihull South 1st Knowle Finished in 1541
50E James Eagle Hot - N - Sticky Solihull South 1st Knowle Finished in 1541
51A Vicky Cottrell Warley Walkers Warley St Johns (Leaders) Finished in 1449
51B Alan Tranter Warley Walkers Warley St Johns (Leaders) Finished in 1449
51C Michael Scarrott Warley Walkers Warley St Johns (Leaders) Finished in 1449
51D Mike Plummer Warley Walkers Warley St Johns (Leaders) Retired at CP: 5
52A Chris Carter Thommo's Trekkers Aldridge Brownhills 49th Walsall St Thomas Retired at CP:14
52B John Fullard Thommo's Trekkers Aldridge Brownhills 49th Walsall St Thomas Retired at CP: 7
52C Matt Carter Thommo's Trekkers Aldridge Brownhills 49th Walsall St Thomas Retired at CP: 9
52D Andy Carter Thommo's Trekkers Aldridge Brownhills 49th Walsall St Thomas Retired at CP:14
52E Richard Eyre Thommo's Trekkers Aldridge Brownhills 49th Walsall St Thomas Retired at CP: 9
52F Mark Webster Thommo's Trekkers Aldridge Brownhills 49th Walsall St Thomas Retired at CP:10
53A D.M Machin Jolly Hobblers Shropshire North 1st Prees Finished in 1222
53B Ian Stent Jolly Hobblers Shropshire North 1st Prees Finished in 1222
53C Derek McIntosh Jolly Hobblers Shropshire North 1st Prees Finished in 1222
53D Mike Walker Jolly Hobblers Shropshire North 1st Prees Finished in 1222
54A Matthew Golby The Walking Wounded Stone Aston & Little Stoke Retired at CP: 7
54B Sam Hooley The Walking Wounded Stone Aston & Little Stoke Retired at CP: 7
54C Neil Shuker The Walking Wounded Stone Aston & Little Stoke Retired at CP: 7
54D Emma Snowden The Walking Wounded Stone Aston & Little Stoke Retired at CP: 7
55A Matthew Brown Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Retired at CP: 7
55B Kevin Argent Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Finished in 1541
55C Jason Cleobury Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Finished in 1541
55D Nick Wilkins Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Finished in 1541
55E Alex Beedie Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Finished in 1541
55F David Stubbs Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Retired at CP: 7
55G John Kidner Triton Two Solihull Triton Vandyke VS/RG Unit Retired at CP: 8
56A Jenny Robinson Gob Almighty Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 5
56B Jenny Lewis Gob Almighty Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 5
56C David Lewis Gob Almighty Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 5
56D Jon Southall Gob Almighty Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 5
56E Claire Sutton Gob Almighty Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 5
56F Paul Richards Gob Almighty Aldridge Brownhills 1st Pelsall VSU Retired at CP: 5
57A Nick Pearson Speedy Straight Jacket Escapees West Mercia Quarry Bank Finished in 1207
57B Tim Scott Speedy Straight Jacket Escapees West Mercia Quarry Bank Finished in 1207
57C Ken Sewell Speedy Straight Jacket Escapees West Mercia Quarry Bank Finished in 1207
57D Howard Statham Speedy Straight Jacket Escapees West Mercia Quarry Bank Finished in 1207
58A Michael Summerfield Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
58B Peter Summerfield Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
58C Mark Watson Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
58D Erika O'Brien Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
58E Gary O'Brien Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
58F Sarah Hayter Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
58G Ronald Attree Malt Shovel Staggerers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1200
59A Gordon Ramsay The Gee Gees North Birmingham North B'ham Fellowship Retired at CP: 9
59B Graham Gemery The Gee Gees North Birmingham North B'ham Fellowship Retired at CP: 9
59C Julie Gumery The Gee Gees North Birmingham North B'ham Fellowship Retired at CP: 9
59D David Ramsay The Gee Gees North Birmingham North B'ham Fellowship Retired at CP: 3
59E Neil Poynter The Gee Gees North Birmingham North B'ham Fellowship Retired at CP: 9
60A Millay Vann Nice - N - Slow Solihull South 1st Knowle Finished in 1402
60B Chris Thorne Nice - N - Slow Solihull South 1st Knowle Retired at CP:14
60C Andy Phillips Nice - N - Slow Solihull South 1st Knowle Finished in 1402
60D Paul Baker Nice - N - Slow Solihull South 1st Knowle Finished in 1402
60E James Fawley Nice - N - Slow Solihull South 1st Knowle Finished in 1402
61A Andrew Stuart Moss Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Finished in 1324
61B Mike Smith Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Finished in 1324
61C Peter Baugh Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Retired at CP: 6
61D Richard Kendall Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Finished in 1324
61E Michael Evans Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Finished in 1324
61F Alan ryall Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Finished in 1324
61G Geoff Martin Joanna Ride Darling Wolverhampton West 1st Bilbrook VSU Finished in 1324
62A Who, What, When, Where,How 1 Wolverhampton Army Cadets Withdrawn
62B Who, What, When, Where,How 1 Wolverhampton Army Cadets Withdrawn
62C Who, What, When, Where,How 1 Wolverhampton Army Cadets Withdrawn
62D Who, What, When, Where,How 1 Wolverhampton Army Cadets Withdrawn
62E Who, What, When, Where,How 1 Wolverhampton Army Cadets Withdrawn
63A Jane Huckfield Central Hall Strollers B Walsall 29th Walsall Retired at CP: 5
63B Andy Elves Central Hall Strollers B Walsall 29th Walsall Retired at CP: 6
63C Helen Elves Central Hall Strollers B Walsall 29th Walsall Retired at CP: 6
63D Richard Brooke Central Hall Strollers B Walsall 29th Walsall Finished in 1531
63E Wayne Baldwin Central Hall Strollers B Walsall 29th Walsall Finished in 1531
63F Fred Garbett Central Hall Strollers B Walsall 29th Walsall Retired at CP: 6
64A Nigel Speakman Clan Dew South Sutton Coldfield E 7th Sutton Coldfield Finished in 1631
64B Gillian Cole Clan Dew South Sutton Coldfield E 7th Sutton Coldfield Retired at CP: 3
64C William Austin Clan Dew South Sutton Coldfield E 7th Sutton Coldfield Retired at CP:12
64D Stanley Archer Clan Dew South Sutton Coldfield E 7th Sutton Coldfield Retired at CP: 9
65A S Pickersgill Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Finished in 1611
65B A Riley Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Retired at CP:14
65C A Batchelor Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Finished in 1611
65D D Blakesley Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Finished in 1611
65E C Challis Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Finished in 1611
65F P Drew Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Retired at CP:12
65G D Coombes Dexy's Midnight Walkers Bloxwich Willenhall 4th Willenhall Finished in 1611
66A John Searle Drunken Renegades Wolverhampton West Wolverhampton West Fellowship Finished in 1415
66B Pete Searle Drunken Renegades Wolverhampton West Wolverhampton West Fellowship Retired at CP:13
66C Bev Searle Drunken Renegades Wolverhampton West Wolverhampton West Fellowship Finished in 1415
66D Ian Hodgkiss Drunken Renegades Wolverhampton West Wolverhampton West Fellowship Finished in 1415
66E David Cross Drunken Renegades Wolverhampton West Wolverhampton West Fellowship Finished in 1415
67A Chris Brown Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1159
67B Peter Johnson Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1159
67C Steve Rogers Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1159
67D Phillip Boden Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1159
67E Richard Jennings Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1159
68A Nigel Redfern All Saints + Pam Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 9
68B Pam Vickers All Saints + Pam Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 3
68C Zak Redfern All Saints + Pam Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 5
68D Simon Pank All Saints + Pam Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 9
68E John Press All Saints + Pam Long Eaton 1st Sawley Finished in 1616
68F Janak Sharma All Saints + Pam Long Eaton 1st Sawley Retired at CP: 3
69A Graham Alan Dean Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
69B Steve F Wain Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
69C Kevin Walker Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
69D J Thomas Copeland Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
69E Jeff Dyer Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
69F Chris Phillips Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
69G Norman Oxford Golden Oldies Tunstall 113th (1st City) Goldenhill Finished in 1129
70A Dave Peabody The League of Gentlemen Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1223
70B Neill Peabody The League of Gentlemen Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1223
70C Tony Nurser The League of Gentlemen Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 8
70D Ian Hassell The League of Gentlemen Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1223
70E Dave Ward The League of Gentlemen Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1223
71A Swansea A Swansea College Withdrawn
71B Swansea A Swansea College Withdrawn
71C Swansea A Swansea College Withdrawn
71D Swansea A Swansea College Withdrawn
72A Lewis Lane Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Finished in 1550
72B John Bailey Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Finished in 1550
72C Craig Belcher Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Finished in 1550
72D Kev Pitt Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Finished in 1550
72E Carl Schanbel Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Finished in 1550
72F Andy Fisher Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Finished in 1550
72G Rob Lane Behcet's Syndrome Sponsorship Team West Midlands Fire Service Retired at CP: 9
73A Shaun Gobey Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
73B Chris Gavin Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
73C Shane Williams Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
73D Karen Peace Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
73E Nicola Gee Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
73F Surjit Ram Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
73G Paul Weston Who, What, When, Where, How 2 Wolverhampton Army Cadets Finished in 1608
74A Simon Rees The Four Horsemen of Glyn South Birmingham 220th Birmingham Ventures Finished in 1621
74B John Clarke The Four Horsemen of Glyn South Birmingham 220th Birmingham Ventures Finished in 1621
74C Thomas Chorley The Four Horsemen of Glyn South Birmingham 220th Birmingham Ventures Retired at CP:12
74D David Kirkham The Four Horsemen of Glyn South Birmingham 220th Birmingham Ventures Finished in 1621
75A Claire Walker Blister Pack 1st Kings Norton VSU Retired at CP: 5
75B Chris Mansell Blister Pack 1st Kings Norton VSU Finished in 1345
75C Barry Davis Blister Pack 1st Kings Norton VSU Finished in 1345
75D Phil Smith Blister Pack 1st Kings Norton VSU Finished in 1345
75E John Davis Blister Pack 1st Kings Norton VSU Finished in 1345
76A Jeff Parkes Central Hall Strollers A Walsall 29th Walsall Finished in 1404
76B Mark Bayley Central Hall Strollers A Walsall 29th Walsall Finished in 1404
76C Jason Cannadine Central Hall Strollers A Walsall 29th Walsall Finished in 1404
76D Nick Johnson Central Hall Strollers A Walsall 29th Walsall Retired at CP:14
76E Richard Anthony Central Hall Strollers A Walsall 29th Walsall Finished in 1404
77A Neptune Cannock Chase 1st Chase Terrace Withdrawn
77B Neptune Cannock Chase 1st Chase Terrace Withdrawn
77C Neptune Cannock Chase 1st Chase Terrace Withdrawn
77D Neptune Cannock Chase 1st Chase Terrace Withdrawn
77E Neptune Cannock Chase 1st Chase Terrace Withdrawn
78A Philip Mason Shirley 6 Pack.com Solihull West 6th Shirley Scouts Retired at CP: 9
78B Bernard Andre Shirley 6 Pack.com Solihull West 6th Shirley Scouts Finished in 1305
78C Paul Preece Shirley 6 Pack.com Solihull West 6th Shirley Scouts Finished in 1305
78D Alister Jacklin Shirley 6 Pack.com Solihull West 6th Shirley Scouts Finished in 1305
78E Nick Tuton Shirley 6 Pack.com Solihull West 6th Shirley Scouts Finished in 1305
79A John Wilson Tommy's Gang 10 Cannock Chase 2nd Grt Wyrley St Thomas More Finished in 1515
79B Andy Wilson Tommy's Gang 10 Cannock Chase 2nd Grt Wyrley St Thomas More Retired at CP: 4
79C Brian Williamson Tommy's Gang 10 Cannock Chase 2nd Grt Wyrley St Thomas More Finished in 1515
79D Geraldine D. Wilson Tommy's Gang 10 Cannock Chase 2nd Grt Wyrley St Thomas More Retired at CP: 4
80A Colin James Vance Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Finished in 1253
80B John Somerfield Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Finished in 1253
80C Dave Whyte Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Finished in 1253
80D Madeleine Bull Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Retired at CP: 5
80E Kate Elizabeth Simcox Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Finished in 1253
80F Simon Bowen Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Finished in 1253
80G Nicola Hughes Pixie's Cavalier Mob A B'ham North West 114th B'ham (St Pauls) Finished in 1253
81A Ann Harman The Twinklies Birmingham South 148th Birmingham Finished in 1240
81B Pat Bunting The Twinklies Birmingham South 148th Birmingham Finished in 1240
81C Katie Price The Twinklies Birmingham South 148th Birmingham Finished in 1240
81D Cecilia Harman The Twinklies Birmingham South 148th Birmingham Finished in 1240
81E Anna Bainbridge The Twinklies Birmingham South 148th Birmingham Finished in 1240
81F Rose Kirk The Twinklies Birmingham South 148th Birmingham Finished in 1240
82A Derek Millward St Pauls Z B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1207
82B John Drew St Pauls Z B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1207
82C Chris Boddy St Pauls Z B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1207
82D Tim Boddy St Pauls Z B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1207
82E Roy Hayward St Pauls Z B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Retired at CP: 9
82F Carl Phipps St Pauls Z B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1207
83A Tony Hewitt Tony's Trotters South Birmingham 89th Bham + 254th St Peters Finished in 1119
83B Mark Williams Tony's Trotters South Birmingham 89th Bham + 254th St Peters Finished in 1119
83C Simon Thompson Tony's Trotters South Birmingham 89th Bham + 254th St Peters Finished in 1119
83D Chris George Tony's Trotters South Birmingham 89th Bham + 254th St Peters Finished in 1119
83E Dan Price Tony's Trotters South Birmingham 89th Bham + 254th St Peters Finished in 1119
83F Sam Jupe Tony's Trotters South Birmingham 89th Bham + 254th St Peters Finished in 1119
84A Brian Hickson Kizmiaz Shropshire North 1st Prees Finished in 1113
84B Grant Hickson Kizmiaz Shropshire North 1st Prees Finished in 1113
84C Mark Harris Kizmiaz Shropshire North 1st Prees Finished in 1113
84D Tom Cooper Kizmiaz Shropshire North 1st Prees Retired at CP: 7
84E Joe Daly Kizmiaz Shropshire North 1st Prees Finished in 1113
85A David Booker Anon O Mouse Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1424
85B Neil Fellows Anon O Mouse Coleshill 2nd Coleshill Retired at CP: 5
85C Edmund Wallace Anon O Mouse Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1424
85D Matthew Robinson Anon O Mouse Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1424
85E Graeme Court Anon O Mouse Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1424
85F Adam Whittock Anon O Mouse Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1424
86A Tony Miles Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
86B Alan Shadbolt Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
86C Duncan Bennett Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
86D Jackie Wilmot Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
86E Dave Wilmot Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
86F Julie Carlyle Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
86G Ken Houldcroft Burntwood Dawdlers Millennium Day-T Burntwood 1st Burntwood Finished in 1156
87A Ben Eagle Harder - N - Faster Solihull South 1st Knowle Finished in 1054
87B John Lilley Harder - N - Faster Solihull South 1st Knowle Finished in 1054
87C Steve Block Harder - N - Faster Solihull South 1st Knowle Finished in 1054
87D Dave Oskiera Harder - N - Faster Solihull South 1st Knowle Finished in 1054
88A Tesco Ramblers West Mercia Chase Terrace (Ironstone Road) Withdrawn
88B Tesco Ramblers West Mercia Chase Terrace (Ironstone Road) Withdrawn
88C Tesco Ramblers West Mercia Chase Terrace (Ironstone Road) Withdrawn
88D Tesco Ramblers West Mercia Chase Terrace (Ironstone Road) Withdrawn
89A Neil Cross Pixie's Cavalier Mob B B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1022
89B Paul Groves Pixie's Cavalier Mob B B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1022
89C Wayne Stevenson Pixie's Cavalier Mob B B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1022
89D Darren Stevenson Pixie's Cavalier Mob B B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1022
89E Joby Davies Pixie's Cavalier Mob B B'ham North West 114th Birmingham (St Pauls) Finished in 1022
90A Doug Wibberley Concord Derbyshire Fellowship Finished in 0750
90B Wayne Stevenson Concord Derbyshire Fellowship Finished in 0750
90C Andy MacAlister Concord Derbyshire Fellowship Finished in 0750
90D Gill Watson Concord Derbyshire Fellowship Finished in 0750
90E Adam Bleakman Concord Derbyshire Fellowship Finished in 0750
91A Gwen David Dundee Devils Dundee University Finished in 1315
91B Joanne Waller Dundee Devils Dundee University Finished in 1315
91C Elizabeth Wilkinson Dundee Devils Dundee University Finished in 1315
91D Darren Cock Dundee Devils Dundee University Finished in 1315
92A David Skidmore 244th Holy Name 244th Holy Name Finished in 1415
92B Niall Hammond 244th Holy Name 244th Holy Name Finished in 1415
92C Jonathan Hammond 244th Holy Name 244th Holy Name Finished in 1415
92D Ian Brennan 244th Holy Name 244th Holy Name Finished in 1415
93A Michael Fahey NDVSU 1 ND VSU Finished in 1805
93B Michelle Wilshaw NDVSU 1 ND VSU Finished in 1805
93C Mat Fahey NDVSU 1 ND VSU Retired at CP:10
93D Chris Czwartynski NDVSU 1 ND VSU Finished in 1805
93E Erin Franklin NDVSU 1 ND VSU Retired at CP:13
94A Dave Cooke NDVSU 2 ND VSU Retired at CP:11
94B Weston Viggars NDVSU 2 ND VSU Retired at CP: 9
94C Daz Clowes NDVSU 2 ND VSU Finished in 1745
94D Miles Durber NDVSU 2 ND VSU Finished in 1745
94E Jo Hemmings NDVSU 2 ND VSU Retired at CP:12