The Chase Walk 2003 Complete List of Walkers

Walker Name Team District Group Status
1A Ema Everitt I'm Sure We've Been Here Before Walsall 4th Darlaston Finished in 1724
1B Ben Perry I'm Sure We've Been Here Before Walsall 4th Darlaston Finished in 1724
1C Liam Vickerman I'm Sure We've Been Here Before Walsall 4th Darlaston Retired at CP: 2
1D Shiv Kattri I'm Sure We've Been Here Before Walsall 4th Darlaston Finished in 1724
1E Hayley Webb I'm Sure We've Been Here Before Walsall 4th Darlaston Retired at CP: 3
2A Guy Oliver S.I.X. Dudley North 1st Sedgley Network Finished in 1613
2B Lee Pugh S.I.X. Dudley North 1st Sedgley Network Retired at CP: 8
2C Stephen Lucas S.I.X. Dudley North 1st Sedgley Network Retired at CP: 8
2D James Griffiths S.I.X. Dudley North 1st Sedgley Network Finished in 1613
2E Sophie Attfield S.I.X. Dudley North 1st Sedgley Network Finished in 1613
3A Lee Bragginton Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP:10
3B Chris Hughes Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP: 5
3C Sion Bragginton Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP:10
3D Karl Southall Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP:10
3E Karen Southall Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP:10
3F Alexander Cooper Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP: 8
3G Lynette Carter Are We Nearly There Yet? West Mercia 38th Walsall Retired at CP: 9
4A Emma Bruford Swansea B Swansea Swansea College Retired at CP:14
4B Alex Johnstone Swansea B Swansea Swansea College Retired at CP:11
4C Adam Palmer Swansea B Swansea Swansea College Finished in 1710
4D Dan Thomas Swansea B Swansea Swansea College Retired at CP: 8
4E Aaron Hook Swansea B Swansea Swansea College Retired at CP:14
5A Mark Worrall Brummie Bantam's Solihull School Retired at CP:13
5B Timothy Moll Brummie Bantam's Solihull School Finished in 1518
5C George Morris Brummie Bantam's Solihull School Finished in 1518
5D Matthew Fear Brummie Bantam's Solihull School Finished in 1518
5E Jon Manns Brummie Bantam's Solihull School Finished in 1518
6A Len Wallace Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1455
6B Chris Baker Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Retired at CP:11
6C David Booker Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1455
6D Max Hare Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Retired at CP:10
6E Craig Forbes Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1455
6F Michael Court Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Retired at CP: 9
6G Matthew Robinson Tiberius Explorers Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1455
7A Ray Arnold All For One Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1729
7B Fran Arnold All For One Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1729
7C Elaine Townsend All For One Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1729
7D Bob Townsend All For One Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1729
8A Chris Haines Focus A S.C.E. Focus VSU Finished in 1607
8B Caroline Denning Focus A S.C.E. Focus VSU Retired at CP: 7
8C Lucy Walsh Focus A S.C.E. Focus VSU Finished in 1607
8D Matthew Turner Focus A S.C.E. Focus VSU Finished in 1607
8E Zoe Harris Focus A S.C.E. Focus VSU Retired at CP: 9
8F Chris Nutt Focus A S.C.E. Focus VSU Retired at CP: 9
9A Daniel Waldron Take A Hike Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1713
9B Jonny Pheasant Take A Hike Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1713
9C Jonny Comfort Take A Hike Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1713
9D Tom Keble Take A Hike Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1713
9E Hannah Elliot Take A Hike Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 7
9F Orla Swindells Take A Hike Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 7
10A Tony Miles Burntwood Dawdlers Back Again Burntwood 1st Burntwood Finished in 1110
10B Trevor Hayward Burntwood Dawdlers Back Again Burntwood 1st Burntwood Finished in 1110
10C Ken Houldcroft Burntwood Dawdlers Back Again Burntwood 1st Burntwood Finished in 1110
10D Mark Dolman Burntwood Dawdlers Back Again Burntwood 1st Burntwood Finished in 1110
10E Phil Allen Burntwood Dawdlers Back Again Burntwood 1st Burntwood Finished in 1110
11A Henry Buckle Focus C S.C.E. Focus VSU Finished in 1500
11B Tim Smith Focus C S.C.E. Focus VSU Retired at CP:12
11C Ralph Buckle Focus C S.C.E. Focus VSU Finished in 1500
11D Gareth Highland Focus C S.C.E. Focus VSU Finished in 1500
11E Tom Clarke Focus C S.C.E. Focus VSU Finished in 1500
12A Joe Scurrah Not Applicable Warwick Warwick E.S.U. Finished in 1641
12B Scott Reader Not Applicable Warwick Warwick E.S.U. Retired at CP: 9
12C Steven Mclorquodale Not Applicable Warwick Warwick E.S.U. Finished in 1641
12D Scott Bailey Not Applicable Warwick Warwick E.S.U. Retired at CP: 9
12E Chris Meek Not Applicable Warwick Warwick E.S.U. Retired at CP: 7
13A Conquest Cannock 1st Chase Terrace Withdrawn
13B Conquest Cannock 1st Chase Terrace Withdrawn
13C Conquest Cannock 1st Chase Terrace Withdrawn
13D Conquest Cannock 1st Chase Terrace Withdrawn
13E Conquest Cannock 1st Chase Terrace Withdrawn
14A Janet Robinson Certified Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1447
14B Colin Robinson Certified Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1447
14C Barry Day Certified Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1447
14D Graham Burford Certified Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1447
14E Edmund Wallace Certified Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1447
14F Paul Shillaker Certified Coleshill 2nd Coleshill Finished in 1447
15A Joseph Hemmings M.M.R.R. 1 Newcastle Newcastle District VSU Retired at CP: 8
15B Miles Durber M.M.R.R. 1 Newcastle Newcastle District VSU Retired at CP: 8
15C Darren Clowes M.M.R.R. 1 Newcastle Newcastle District VSU Retired at CP: 1
15D Guy Vigars M.M.R.R. 1 Newcastle Newcastle District VSU Retired at CP: 8
15E Matt Butters M.M.R.R. 1 Newcastle Newcastle District VSU Retired at CP: 8
15F Viki Butters M.M.R.R. 1 Newcastle Newcastle District VSU Retired at CP: 5
16A Mark Duckmanton Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Finished in 1409
16B Simon Jones Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Finished in 1409
16C Mark Oakes Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Finished in 1409
16D Mark Jones Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Retired at CP: 9
16E Stephen Gregory Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Retired at CP:10
16F Alex Field Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Finished in 1409
16G Chris Whale Tidbury Green Ventures Solihull 1st Tidbury Green Finished in 1409
17A Val Peabody Young At Heart Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 9
17B Marie Swindells Young At Heart Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 8
17C Christa Ripley Young At Heart Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1719
17D Nigel Ripley Young At Heart Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 9
18A Geoff Wale Good Intentions Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1518
18B Colin Fishwick Good Intentions Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1518
18C Martin Thompson Good Intentions Cannock Chase Chasers VSU Retired at CP:13
18D Dominique Pearce Good Intentions Cannock Chase Chasers VSU Retired at CP: 1
18E Maggie Inglis Good Intentions Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1518
19A Ashley Williams Bravo 2 Zero Swansea Swansea College Retired at CP: 8
19B Robert Hixon Bravo 2 Zero Swansea Swansea College Finished in 1654
19C Edward Latham Bravo 2 Zero Swansea Swansea College Retired at CP: 7
19D David Yates Bravo 2 Zero Swansea Swansea College Retired at CP: 9
20A David Strothard Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP: 4
20B Ian Moore Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley ESU Finished in 1703
20C Chris Merriman Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP: 9
20D Mathew Brammer Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley ESU Finished in 1703
20E Thomas Woods Sawley Squirts Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP: 6
21A John Lewis Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Retired at CP: 9
21B Mark Gee Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1655
21C Ian Halford Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Retired at CP:12
21D Alan Daffern Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1655
21E Derek Norman Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Finished in 1655
21F Dean Norman Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Retired at CP:10
21G Wayne Everton Five Go Hiking Aldridge Brownhills 1st Aldridge 36th Walsall Retired at CP: 9
22A Micheal Landsman The Good, The Bad & The Insane Wallsall 6th Walsall Finished in 1614
22B David Harvey The Good, The Bad & The Insane Wallsall 6th Walsall Finished in 1614
22C Iain Millward The Good, The Bad & The Insane Wallsall 6th Walsall Finished in 1614
22D James Harvey The Good, The Bad & The Insane Wallsall 6th Walsall Retired at CP:12
22E Nigel Thompson The Good, The Bad & The Insane Wallsall 6th Walsall Retired at CP: 4
23A Summit Stumblers S.C.E. Summit ESU Withdrawn
23B Summit Stumblers S.C.E. Summit ESU Withdrawn
23C Summit Stumblers S.C.E. Summit ESU Withdrawn
23D Summit Stumblers S.C.E. Summit ESU Withdrawn
23E Summit Stumblers S.C.E. Summit ESU Withdrawn
24A Aisling Swindells Whitacre Girls Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1700
24B Helen Ross Whitacre Girls Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1700
24C Emma Chetwynd Whitacre Girls Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1700
24D Helen Evans Whitacre Girls Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1700
24E Sarah Mander Whitacre Girls Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1700
25A Adam Riley Planet of the Chafes Bloxwich-Willenhall 4th Willenhall Retired at CP: 9
25B Adam Batchelor Planet of the Chafes Bloxwich-Willenhall 4th Willenhall Retired at CP: 8
25C Esther Asprey Planet of the Chafes Bloxwich-Willenhall 4th Willenhall Retired at CP:15
25D David Blakesly Planet of the Chafes Bloxwich-Willenhall 4th Willenhall Finished in 1610
25E Naomi Savage Planet of the Chafes Bloxwich-Willenhall 4th Willenhall Retired at CP: 9
25F Steve Pickersgill Planet of the Chafes Bloxwich-Willenhall 4th Willenhall Finished in 1610
26A John Press The Lost Boys Long Eaton 1st Breaston Finished in 1434
26B Ian Barker The Lost Boys Long Eaton 1st Breaston Finished in 1434
26C Mark Honey The Lost Boys Long Eaton 1st Breaston Finished in 1434
26D Gareth Hone The Lost Boys Long Eaton 1st Breaston Finished in 1434
26E Dex Roberts The Lost Boys Long Eaton 1st Breaston Finished in 1434
27A Paul Humphreys YOU ARE NOT A SALMON!!! Aldridge Brownhills 36th Walsall 1st Aldridge Finished in 1503
27B Stuart Benson YOU ARE NOT A SALMON!!! Aldridge Brownhills 36th Walsall 1st Aldridge Finished in 1503
27C Adam Benson YOU ARE NOT A SALMON!!! Aldridge Brownhills 36th Walsall 1st Aldridge Finished in 1503
27D Neil Parker YOU ARE NOT A SALMON!!! Aldridge Brownhills 36th Walsall 1st Aldridge Finished in 1503
27E Rich Varter YOU ARE NOT A SALMON!!! Aldridge Brownhills 36th Walsall 1st Aldridge Finished in 1503
27F Jenny Baylis YOU ARE NOT A SALMON!!! Aldridge Brownhills 36th Walsall 1st Aldridge Retired at CP: 7
28A M.M.R.R. 2 Newcastle Newcastle District VSU Withdrawn
28B M.M.R.R. 2 Newcastle Newcastle District VSU Withdrawn
28C M.M.R.R. 2 Newcastle Newcastle District VSU Withdrawn
28D M.M.R.R. 2 Newcastle Newcastle District VSU Withdrawn
29A Dan Coulson Swansea A Swansea Swansea College Finished in 1501
29B Louise Macpherson Swansea A Swansea Swansea College Retired at CP:10
29C Avril Roper Swansea A Swansea Swansea College Finished in 1501
29D Phillipa Ralph Swansea A Swansea Swansea College Retired at CP:14
29E Nick Brazil Swansea A Swansea Swansea College Finished in 1501
29F Alison Reed Swansea A Swansea Swansea College Finished in 1501
30A Jean Bailey Fire Two Finished in 1448
30B Carl Schnabel Fire Two Finished in 1448
30C Andy Potts Fire Two Finished in 1448
30D Dean Locke Fire Two Finished in 1448
31A Pete Bullock Lost in Chase Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1352
31B Roy Edwards Lost in Chase Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1352
31C Richard Gibbon Lost in Chase Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1352
31D Michelle Haycox Lost in Chase Cannock Chase Chasers VSU Finished in 1352
31E Dominique Pearce Lost in Chase Cannock Chase Chasers VSU Retired at CP: 8
32A Richard Clarke The Magnificent Seven Walsall 20th Walsall Finished in 1353
32B Bill Clarke The Magnificent Seven Walsall 20th Walsall Retired at CP:10
32C Caroline Clarke The Magnificent Seven Walsall 20th Walsall Retired at CP:10
32D Harriet Heathcote The Magnificent Seven Walsall 20th Walsall Finished in 1353
32E Racheal Clayton The Magnificent Seven Walsall 20th Walsall Retired at CP: 6
33A Thomas Jupe Intrepidus?blestre Solihull West Intrepid ESU Retired at CP: 7
33B Geoff Brown Intrepidus?blestre Solihull West Intrepid ESU Retired at CP:11
33C Sean Lively Intrepidus?blestre Solihull West Intrepid ESU Retired at CP: 7
33D Andy Lakin Intrepidus?blestre Solihull West Intrepid ESU Retired at CP:11
33E Becci Hemming Intrepidus?blestre Solihull West Intrepid ESU Retired at CP:11
33F Roger Taylor Intrepidus?blestre Solihull West Intrepid ESU Retired at CP: 9
34A Michael Webber There is No Spoon? West B'ham St David's VSU 281st Retired at CP:12
34B Gez Evans There is No Spoon? West B'ham St David's VSU 281st Retired at CP:13
34C Phil Hopkins There is No Spoon? West B'ham St David's VSU 281st Retired at CP:13
34D Ian Crutchley There is No Spoon? West B'ham St David's VSU 281st Retired at CP:13
34E John Watkins There is No Spoon? West B'ham St David's VSU 281st Finished in 1649
35A Di Cooper Beez Neez North Shropshire 1st Prees Finished in 1404
35B Louise Jones Beez Neez North Shropshire 1st Prees Retired at CP: 6
35C Steven Jones Beez Neez North Shropshire 1st Prees Retired at CP: 6
35D Liz Jones Beez Neez North Shropshire 1st Prees Retired at CP: 8
35E Ruth Penford Beez Neez North Shropshire 1st Prees Retired at CP: 7
35F Grant Hickson Beez Neez North Shropshire 1st Prees Finished in 1404
36A Gordon Ramsay The Gee Gee's North B'ham North B'ham Fellowship Retired at CP:11
36B David Ramsay The Gee Gee's North B'ham North B'ham Fellowship Retired at CP:11
36C Clive Marshall The Gee Gee's North B'ham North B'ham Fellowship Finished in 1638
36D Martin Schneeberger The Gee Gee's North B'ham North B'ham Fellowship Finished in 1638
36E Janes Schneeberger The Gee Gee's North B'ham North B'ham Fellowship Retired at CP: 9
36F Tom Robertson The Gee Gee's North B'ham North B'ham Fellowship Retired at CP: 8
37A Stuart Comfort Whitacre Wanderers Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:10
37B Steven Allen Whitacre Wanderers Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:10
37C Malcolm Black Whitacre Wanderers Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:10
37D Colin Noble Whitacre Wanderers Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:10
38A Paul Kinsman Sponsored By Stella Swansea Swansea College Finished in 1413
38B Paul Smith Sponsored By Stella Swansea Swansea College Finished in 1413
38C Jo Cole Sponsored By Stella Swansea Swansea College Retired at CP:10
38D Christian Pearce Sponsored By Stella Swansea Swansea College Finished in 1413
38E Peter Stubbs Sponsored By Stella Swansea Swansea College Finished in 1413
38F Jody Warrender Sponsored By Stella Swansea Swansea College Retired at CP:14
38G Craig Jones Sponsored By Stella Swansea Swansea College Finished in 1413
39A Paul Clarke Harrowby Jesters Longton, Staffs 102nd City Finished in 1140
39B Alan Gidman Harrowby Jesters Longton, Staffs 102nd City Finished in 1140
39C Peter Heatley Harrowby Jesters Longton, Staffs 102nd City Finished in 1140
39D Dennis Ayer Harrowby Jesters Longton, Staffs 102nd City Finished in 1140
39E Michael Ayer Harrowby Jesters Longton, Staffs 102nd City Finished in 1140
40A Kevin Pitt Fire One Finished in 1438
40B Jason Blakemore Fire One Finished in 1438
40C Lee Kelsey Fire One Finished in 1438
40D Paul Butler Fire One Retired at CP: 5
40E Andy Grundy Fire One Retired at CP: 1
41A Eddy Caine 15th Veterans S.C.W. 15th S/C Finished in 1332
41B Rick Solly 15th Veterans S.C.W. 15th S/C Finished in 1332
41C Alan Peters 15th Veterans S.C.W. 15th S/C Finished in 1332
41D David Smith 15th Veterans S.C.W. 15th S/C Finished in 1332
41E Kevin Archer 15th Veterans S.C.W. 15th S/C Finished in 1332
41F John Horton 15th Veterans S.C.W. 15th S/C Finished in 1332
42A Marrianne Bowler The Scottish Six Amusers North B'ham 177th B'ham Finished in 1614
42B Melanie Coton The Scottish Six Amusers North B'ham 177th B'ham Retired at CP: 8
42C Nathan Fellows The Scottish Six Amusers North B'ham 177th B'ham Finished in 1614
42D Sarah Tooze The Scottish Six Amusers North B'ham 177th B'ham Finished in 1614
42E Neil Scrivens The Scottish Six Amusers North B'ham 177th B'ham Finished in 1614
42F John Allan The Scottish Six Amusers North B'ham 177th B'ham Finished in 1614
43A Gary Trzcinski Tetrion Solihull East 6th Solihull Retired at CP: 9
43B Simon Webb Tetrion Solihull East 6th Solihull Retired at CP: 3
43C Oliver Frend Tetrion Solihull East 6th Solihull Finished in 1448
43D Tim Francis Tetrion Solihull East 6th Solihull Retired at CP:12
43E Nick Upton Tetrion Solihull East 6th Solihull Finished in 1448
43F Lynsey Baushield Tetrion Solihull East 6th Solihull Retired at CP: 2
44A Robert Johnson Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Finished in 1702
44B Andrew Pickering Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 9
44C Aaron Fox Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Finished in 1702
44D Tamara Green Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 6
44E Richard Williams Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 7
44F Rebecca Fox Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 6
44G James Smith Dick Turpinator Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 7
45A Mark Hildreth All Day Breakfast West B'ham St David's VSU 281st Finished in 1522
45B Hannah Aiken All Day Breakfast West B'ham St David's VSU 281st Finished in 1522
45C Claire Jackson All Day Breakfast West B'ham St David's VSU 281st Finished in 1522
45D Daniel Nicholls All Day Breakfast West B'ham St David's VSU 281st Retired at CP:11
45E Steven Massey All Day Breakfast West B'ham St David's VSU 281st Finished in 1522
46A Tim Scott Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
46B Caroline Allmark Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
46C Stuart Dunn Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
46D Stuart Jinks Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
46E Richard Jinks Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
46F Ken Sewell Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
46G Nick Pearson Minky Madness Dudley Central 1st Quarry Bank Finished in 1524
47A Timothy Pank Sawley Mixed Bag Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP: 6
47B Gemma Vickers Sawley Mixed Bag Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP: 7
47C James Stewart Sawley Mixed Bag Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP: 6
47D Mattew Smith Sawley Mixed Bag Long Eaton 1st Sawley ESU Retired at CP:13
47E Martin Crossman Sawley Mixed Bag Long Eaton 1st Sawley ESU Finished in 1620
48A Andrew Peabody Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1626
48B Tom Comfort Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP:12
48C Rebecca Pugh Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1626
48D Wendy Croft Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1626
48E Andrew Jenkins Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Retired at CP: 8
48F Sam Ripley Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1626
48G Chris Peabody Around The Walk in 80 Days Coleshill 1st Nether Whitacre Finished in 1626
49A Chris Lane Monkspath Strollers Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 7
49B Stephen Dutton Monkspath Strollers Solihull West 1st Monkspath Finished in 1647
49C Jeremy Stewart Monkspath Strollers Solihull West 1st Monkspath Finished in 1647
49D Nigel Fox Monkspath Strollers Solihull West 1st Monkspath Retired at CP: 7
50A Des Machin Back With A Vengeance North Shropshire 1st Prees Finished in 1350
50B Pat Daly Back With A Vengeance North Shropshire 1st Prees Finished in 1350
50C Ian Cartlidge Back With A Vengeance North Shropshire 1st Prees Retired at CP: 5
50D Paul Watson Back With A Vengeance North Shropshire 1st Prees Finished in 1350
50E Paul Harris Back With A Vengeance North Shropshire 1st Prees Finished in 1350
51A Triton 1 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Withdrawn
51B Triton 1 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Withdrawn
51C Triton 1 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Withdrawn
51D Triton 1 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Withdrawn
51E Triton 1 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Withdrawn
52A John Embrey Nearly Didn't Make It S.C.W. 9th S/C Finished in 1331
52B Iain Embrey Nearly Didn't Make It S.C.W. 9th S/C Finished in 1331
52C Diana Newson Nearly Didn't Make It S.C.W. 9th S/C Finished in 1331
52D Clive Thursfield Nearly Didn't Make It S.C.W. 9th S/C Finished in 1331
53A Simon Baker Intrepidus?quixotic Solihull West Intrepid ESU Finished in 1603
53B Ben Gillies Intrepidus?quixotic Solihull West Intrepid ESU Finished in 1603
53C Richard Harrison Intrepidus?quixotic Solihull West Intrepid ESU Retired at CP:11
53D James Reynolds Intrepidus?quixotic Solihull West Intrepid ESU Retired at CP:11
54A Lee Wilson Brandhall Bulldogs Warley 1st Brandhall Retired at CP: 8
54B Ian Charlton Brandhall Bulldogs Warley 1st Brandhall Retired at CP: 8
54C Ryan Monk Brandhall Bulldogs Warley 1st Brandhall Retired at CP: 8
54D Callum York Brandhall Bulldogs Warley 1st Brandhall Retired at CP: 8
55A Wayne Farnell Three Men and a Boy Longton, Staffs 102nd City Finished in 1021
55B Gavin Thompson Three Men and a Boy Longton, Staffs 102nd City Finished in 1021
55C Barry Gidman Three Men and a Boy Longton, Staffs 102nd City Finished in 1021
55D Simon Wakelin Three Men and a Boy Longton, Staffs 102nd City Finished in 1021
56A Mark Jones Harlequins Dartmouth 1st Dartmouth Finished in 1443
56B Emma Jones Harlequins Dartmouth 1st Dartmouth Finished in 1443
56C John Gibson Harlequins Dartmouth 1st Dartmouth Finished in 1443
56D Steph Davis Harlequins Dartmouth 1st Dartmouth Finished in 1443
56E Ian Butler Harlequins Dartmouth 1st Dartmouth Finished in 1443
56F Claire Badger Harlequins Dartmouth 1st Dartmouth Finished in 1443
57A Gary Huckfield 29th Walsall 'OAC's West Mercia 29th Walsall Finished in 1339
57B Graham Nutting 29th Walsall 'OAC's West Mercia 29th Walsall Finished in 1339
57C Bob Onions 29th Walsall 'OAC's West Mercia 29th Walsall Finished in 1339
57D Roger Davey 29th Walsall 'OAC's West Mercia 29th Walsall Finished in 1339
57E Mark Bailey 29th Walsall 'OAC's West Mercia 29th Walsall Finished in 1339
57F Micheal Huckfield 29th Walsall 'OAC's West Mercia 29th Walsall Finished in 1339
58A Tom Owen Something For The Weekend Warwick Warwick E.S.U. Finished in 1536
58B Christopher Mclorquodale Something For The Weekend Warwick Warwick E.S.U. Finished in 1536
58C Matthew Dodd Something For The Weekend Warwick Warwick E.S.U. Finished in 1536
58D Andy Tomlin Something For The Weekend Warwick Warwick E.S.U. Retired at CP: 6
58E David Brenig-Jones Something For The Weekend Warwick Warwick E.S.U. Finished in 1536
58F Richard Adames Something For The Weekend Warwick Warwick E.S.U. Retired at CP: 5
59A Chris Brown Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1158
59B Phillip Boden Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1158
59C Richard Jennings Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1158
59D Peter Johnson Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1158
59E Steve Cook Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1158
59F Paul Treadwell Footloose Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1158
60A Edward Jones Intrepidus?impavid Solihull West Intrepid ESU Finished in 1316
60B Chris Halley Intrepidus?impavid Solihull West Intrepid ESU Finished in 1316
60C Garath Williams Intrepidus?impavid Solihull West Intrepid ESU Finished in 1316
60D Louis Short Intrepidus?impavid Solihull West Intrepid ESU Finished in 1316
61A Jane Armstrong Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Finished in 1448
61B Andy Philp Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Finished in 1448
61C Joe Badr Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Retired at CP:13
61D Alex Beedie Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Finished in 1448
61E John Kidner Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Retired at CP:11
61F Robin Warnock Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Retired at CP: 8
61G Jason Cleobury Triton 2 Solihull North Triton Vandyke VS/RGU Finished in 1448
62A Colin Vance Pixie's Cavalier Mob B North West B'ham 114th St Pauls Finished in 1214
62B John Somerfield Pixie's Cavalier Mob B North West B'ham 114th St Pauls Finished in 1214
62C Simon Bowen Pixie's Cavalier Mob B North West B'ham 114th St Pauls Finished in 1214
62D Nicky Bowen Pixie's Cavalier Mob B North West B'ham 114th St Pauls Finished in 1214
62E Adrian Carr Pixie's Cavalier Mob B North West B'ham 114th St Pauls Finished in 1214
63A Brian Hickson Kizmiaz North Shropshire 1st Prees Finished in 1004
63B Mark Harris Kizmiaz North Shropshire 1st Prees Finished in 1004
63C Derek McIntosh Kizmiaz North Shropshire 1st Prees Finished in 1004
63D Rachel Edwards Kizmiaz North Shropshire 1st Prees Finished in 1004
64A James Mackie Bike Boyz III Solihull West Drake ESU Finished in 1137
64B James Arnold Bike Boyz III Solihull West Drake ESU Finished in 1137
64C Richard Manns Bike Boyz III Solihull West Drake ESU Finished in 1137
64D Sam Roslyn Bike Boyz III Solihull West Drake ESU Retired at CP: 5
64E Mark Lees Bike Boyz III Solihull West Drake ESU Finished in 1137
64F Tim Easter Bike Boyz III Solihull West Drake ESU Finished in 1137
65A David Andrews Phoenix S.C.E. Pheonix VSU Retired at CP: 7
65B Edward Darby Phoenix S.C.E. Pheonix VSU Finished in 1603
65C David Fortey Phoenix S.C.E. Pheonix VSU Finished in 1603
65D Alexander McWhinnie Phoenix S.C.E. Pheonix VSU Retired at CP:13
65E Neil Hadley Phoenix S.C.E. Pheonix VSU Retired at CP: 8
66A Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
66B Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
66C Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
66D Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
66E Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
66F Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
66G Keep On Movin' West Mercia 29th Walsall Withdrawn
67A Andrew Moss Witness The Fitness West Mercia 1st Bilbrook Finished in 1341
67B Robin Barrett Witness The Fitness West Mercia 1st Bilbrook Finished in 1341
67C Micheal Collins Witness The Fitness West Mercia 1st Bilbrook Finished in 1341
67D Aan Ryall Witness The Fitness West Mercia 1st Bilbrook Finished in 1341
68A Erica O'Brien Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1259
68B Mark Watson Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1259
68C Ron Attree Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1259
68D Barry Roberts Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1259
68E Carl Edwards Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1259
68F Peter Herreamam Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Retired at CP: 7
68G Peter Summerfield Dickie Hart & The Pacemakers Cannock Chase 1st Chase Terrace Finished in 1259
69A Alan Dean The Golden Oldies Tunstall 113th City (1st Goldenhill) Finished in 1107
69B Norman Oxford The Golden Oldies Tunstall 113th City (1st Goldenhill) Finished in 1107
69C Stephen Wain The Golden Oldies Tunstall 113th City (1st Goldenhill) Finished in 1107
69D Thomas Copeland The Golden Oldies Tunstall 113th City (1st Goldenhill) Finished in 1107
69E Kevin Walker The Golden Oldies Tunstall 113th City (1st Goldenhill) Finished in 1107
70A Paul Leddy Cavaliers VSU North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0912
70B John Leddy Cavaliers VSU North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0912
70C Claire Deakin Cavaliers VSU North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0912
70D Micheal Askew Cavaliers VSU North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0912
70E Chris Bird Cavaliers VSU North West B'ham 114th St Pauls Retired at CP: 5
71A Ian Peabody Norfolk and Hance Swansea Swansea College Finished in 0946
71B Darren West Norfolk and Hance Swansea Swansea College Finished in 0946
71C Dave Peabody Norfolk and Hance Swansea Swansea College Finished in 0946
71D Neil Peabody Norfolk and Hance Swansea Swansea College Finished in 0946
71E Keith Aspinall Norfolk and Hance Swansea Swansea College Finished in 0946
71F Steve Williams Norfolk and Hance Swansea Swansea College Finished in 0946
72A Adam Nutting Blistering Pace West Mercia 29th Walsall Finished in 1132
72B James Beeson Blistering Pace West Mercia 29th Walsall Finished in 1132
72C Sam Brooke Blistering Pace West Mercia 29th Walsall Retired at CP: 6
72D Jeff Parkes Blistering Pace West Mercia 29th Walsall Finished in 1132
72E Oliver Bliss Blistering Pace West Mercia 29th Walsall Finished in 1132
72F Daniel Evans Blistering Pace West Mercia 29th Walsall Retired at CP:10
73A Hard 'N' Fast Solihull South 1st Knowle Withdrawn
73B Hard 'N' Fast Solihull South 1st Knowle Withdrawn
73C Hard 'N' Fast Solihull South 1st Knowle Withdrawn
73D Hard 'N' Fast Solihull South 1st Knowle Withdrawn
74A Wayne Stevenson Pixie's Cavalier Mob A North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0923
74B Darren Stevenson Pixie's Cavalier Mob A North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0923
74C Neil Cross Pixie's Cavalier Mob A North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0923
74D Joby Davis Pixie's Cavalier Mob A North West B'ham 114th St Pauls Finished in 0923
75A Doug Wibberley Concord Derby Derbyshire Scout Fellowship Finished in 0738
75B Stuart Shipley Concord Derby Derbyshire Scout Fellowship Finished in 0738
75C Wayne Stevenson Concord Derby Derbyshire Scout Fellowship Finished in 0738
75D Steve Hall Concord Derby Derbyshire Scout Fellowship Finished in 0738
75E Roy Jackman Concord Derby Derbyshire Scout Fellowship Finished in 0738
76A Nik Trueman We May Get Lost SCW 31st S/C Retired at CP: 9
76B Mark Welch We May Get Lost SCW 31st S/C Retired at CP:12
76C Oliver Reynolds We May Get Lost SCW 31st S/C Retired at CP: 6
76D Dave Hipkiss We May Get Lost SCW 31st S/C Retired at CP: 9
76E Phil Deeney We May Get Lost SCW 31st S/C Finished in 1644
76F Martin Deeney We May Get Lost SCW 31st S/C Retired at CP: 8
77A Chris Raybon We'll Try Not To Get Lost SCW SCW Explorers Finished in 1541
77B Chris James We'll Try Not To Get Lost SCW SCW Explorers Finished in 1541
77C Emily Biddle We'll Try Not To Get Lost SCW SCW Explorers Retired at CP:12
77D Emma Sutton We'll Try Not To Get Lost SCW SCW Explorers Finished in 1541
77E Tom Biddle We'll Try Not To Get Lost SCW SCW Explorers Finished in 1541
78A Iain Buchanan Stuart Buchanan Solihull Chelmsley Wood Retired at CP: 8
78B Richard Buchanan Stuart Buchanan Solihull Chelmsley Wood Retired at CP: 8
78C Stuart Mann Stuart Buchanan Solihull Chelmsley Wood Retired at CP: 8
78D Stuart Taggart Stuart Buchanan Solihull Chelmsley Wood Retired at CP: 8